Czarnecki & Bagińska Adwokaci i Radcowie Prawni sp. k.
O kancelarii
Zakres działalności
Adwokaci
Publikacje
Zasady współpracy
Dla frankowiczów
Artykuły prasowe
Kontakt

Dla frankowiczów

Pomoc dla kredytobiorców frankowych polega przede wszystkim na analizie umowy kredytowej, sporządzeniu przedsądowego wezwania do zapłaty oraz pozwu i reprezentowaniu klienta w sądzie.

Stoimy na stanowisku, że banki nieuczciwie potraktowały swoich klientów, oferując im kredyty frankowe. Umowy frankowe zawierały niedozwolone postanowienia, na podstawie których banki nieuczciwie zawyżały wysokość rat kredytowych. Kredytobiorcy mają zatem prawo domagać się zwrotu rat zapłaconych w zawyżonej wysokości. Takie stanowisko wielokrotnie udało się nam przeforsować przed sądem.

Staramy się pomóc frankowiczom w taki sposób, aby odzyskali od banku pieniądze. Warto rozpocząć walkę z bankiem. Nie zwlekaj, ponieważ roszczenia pieniężne ulegają przedawnieniu. Korzystając z naszej pomocy, nie będziesz pozostawiony samemu sobie a naszym pierwszym krokiem będzie sporządzenie do sądu pozwu lub zawezwania do próby ugodowej.

Przeslij umowę kredytową na adres e-mail: kancelaria@czarneckibaginska.pl a w ciągu kilku dni otrzymasz odpowiedź, czy Twoja umowa pozwala na odzyskanie pieniędzy od banku.